eWydawcy skutecznym elementem w Twojej kampanii!

12 lutego 2024
eWydawcy skutecznym elementem w Twojej kampanii!

Czasy się zmieniają, a to, co kiedyś było modne i skuteczne, przemija. Tak też jest w świecie marketingu, gdzie obecnie królują wysokiej jakości treści. Popularne pojęcie „content” w dziedzinie tej obejmuje wszystkie materiały tworzone i udostępniane w celu przekazywania informacji, budowania relacji z klientami oraz promowania marki, produktów lub usług. Jednak czy zastanawiałeś/aś się kiedyś nad ułatwieniem sobie pracy? Jako eWydawcy pomożemy!

Jak content wpływa na skuteczność Twojej kampanii?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z licznych korzyści, jakie niesie ze sobą dobre zarządzanie i optymalne wykorzystanie contentu w kampanii marketingowej. Wysokiej jakości treści w ostatnim czasie nie wychodzą z mody, a to wszystko z uwagi na fakt, iż są w stanie przynieść liczne korzyści, które są budowane na solidnych fundamentach. Co prawda na efekty trzeba trochę poczekać – ale zdecydowanie warto! Wynika to z faktu, iż:

  • zwiększa się świadomość marki wśród klientów, gdyż odbiorca interesuje się publikowanymi treściami,
  • buduje się zaufanie, co wynika z publikowania przydatnych informacji, rozwiązujących problemy lub dostarczających wiedzy,
  • wzrasta ruch na stronie, co z kolei poprawia pozycję witryny w wyszukiwaniach,
  • wspiera proces sprzedaży, gdyż treść odpowiada na pytania klientów, rozwiązuje ich problemy lub dostarcza niezbędnych informacji, co wspiera proces podejmowania decyzji zakupowych,
  • generuje leady, gdyż treści przyciągają uwagę potencjalnych klientów i zachęcają ich do podjęcia interakcji, np. poprzez rejestrację na newsletter.

eWydawcy – co możemy Ci zaoferować?

Korzyści wynikające z regularnego publikowania wysokiej jakości treści przyciągają wiele osób. Jednak istnieje pewien haczyk – trzeba je najpierw znaleźć lub wiedzieć, gdzie opublikować. Właśnie tutaj pojawiamy się my, eWydawcy. Funkcjonujemy jako platforma contentowa na zasadzie pośrednika w publikacji treści. Oznacza to, że umożliwiamy szybki i prosty kontakt między Reklamodawcami, Wydawcami i Autorami. A co możemy Ci zaoferować, aby zwiększyć skuteczność Twojej kampanii? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką rolę odgrywasz!

eWydawcy dla Reklamodawcy

Reklamodawcy to osoba, która chce zamawiać różnego rodzaju treści i publikować je na portalach u Wydawców. Są to m.in. agencje komunikacyjne, domy mediów czy osoby zarządzające markami. Zamawiając u nas treść, masz gwarancję spełnienia wszystkich postawionych warunków co do tematyki. W ten sposób jesteś pewny/a, że każdy punkt odnośnie reklamy Twoich produktów i/lub usług zostanie spełniony. Umożliwiamy także znalezienie idealnego portalu u odpowiedniego Wydawcy. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą, zapewniając przy tym sprawną oraz profesjonalną obsługę.

eWydawcy dla Wydawcy

Wydawca to osoba, która jest właścicielem portalu, strony internetowej czy bloga. Oczywiście w naszej bazie znajdują się tylko wysokiej jakości platformy, które spełniają narzucone przez nas warunki. Oznacza to, że to właśnie u Ciebie Reklamodawcy mogą publikować swoje treści. Znajdziesz tutaj jakościowe reklamy pasujące do tematyki Twojej strony, a także posiadasz gwarancję samodzielnego ustalenia kwoty, jaką chcesz otrzymać za daną ofertę.

eWydawcy dla Autora

Autor to osoba, która potrafi dobrze pisać i ma tzw. lekkie pióro! Oznacza to, że jesteś odpowiedzialny za pisanie wysokiej jakości treści, które będą pojawiać się w internecie. Jest to świetny sposób na zarobienie, a także niemarnowanie swojego potencjału. W naszej bazie z pewnością znajdziesz zlecenia, które Cię zainteresują oraz będą zgodne z Twoją wiedzą. Dajemy także możliwość skontaktowania się ze zleceniodawcą przez platformę w celu uzyskania dokładnych wytycznych.

Obecnie fundamentem skutecznej kampanii jest dobry content marketing. Obecnie różnego rodzaju treści królują, przez co nie można pozostać w tyle. eWydawcy to platforma internetowa, która pomoże Ci niezależnie od etapu rozwoju firmy – wystarczy do nas napisać! Co więcej, łączymy Reklamodawców, Wydawców i Autorów, dzięki czemu masz ułatwiony kontakt i możesz w znacznym stopniu wpływać na to, co jest publikowane!