Jak możesz dodatkowo zarobić na swoim blogu dzięki eWydawcy?

8 kwietnia 2024
Jak możesz dodatkowo zarobić na swoim blogu dzięki eWydawcy?

Coraz więcej ludzi poszukuje sposobów na poprawę swojej sytuacji finansowej i zabezpieczenie przyszłości. Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że jednym z najlepszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie swoich dochodów jest znalezienie dodatkowego źródła zarobku. Zastanawiasz się, jak to zrobić, a jednocześnie połączyć ze swoją główną pracą? Jeśli prowadzisz działalność w sieci w postaci np. własnego bloga, to ta opcja jest idealna dla Ciebie! Dowiedz się, jak możesz dorobić sobie jako Wydawca na naszej platformie eWydawcy.pl!

W jaki sposób możesz zarabiać na eWydawcy.pl? Dołącz do Wydawców!

Na naszej platformie eWydawcy.pl możesz zostać Wydawcą lub Reklamodawcą. Oczywiście zakładając konto, wybierasz jedną z opcji, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w dowolnym momencie je rozszerzył/a. Jednak skupmy się na roli Wydawcy i tego, co może Ci zaoferować. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że u nas Wydawcą może być każdy właściciel portalu, strony lub bloga internetowego, który spełnia określone przez naszą platformę warunki jakościowe. Obejmują one:

 • adres domeny, 
 • tematykę portalu,
 • udokumentowany ruch miesięczny. 

Na jednym koncie możesz mieć nieograniczoną ilość portali o różnorodnej tematyce. Nie ma również ograniczeń w wystawianiu ofert, na których będziesz zarabiać. A na czym to dokładnie polega i w jaki sposób będziesz w stanie zarabiać? Otóż wszystko dotyczy właśnie wspomnianych wcześniej ofert, spośród których Reklamodawcy, czyli agencje komunikacyjne, agencje PR-owe, domy mediowe lub odpowiednie działy firm, czy osoby zarządzające markami, mogą wybierać w celu zamówienia publikacji!

Jak krok po kroku zostać Wydawcą? 

W teorii wszystko brzmi pięknie, jednak z pewnością zastanawiasz się, na czym to “bycie Wydawcą” tak naprawdę polega oraz w jaki sposób możesz sobie dodatkowo dorobić. Jest to dość proste, a w idealnie zobrazuje Ci to 7 poniższych kroków, które obejmują poszczególne działania sprowadzające się do możliwości dodatkowego zarobku!

 • w pierwszej kolejności musisz się u nas zarejestrować, co nie jest trudne, wystarczy kliknąć tutaj,
 • następnie dodajesz swoją witrynę lub witryny – tutaj nie ma ograniczeń,
 • przechodzisz do publikacji ofert, spośród których mogą wybierać Reklamodawcy,
 • ustalasz własne stawki zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • zyskujesz zamówienia od Reklamodawców, sprowadzają się do publikowania gotowych treści lub możesz ją sam stworzyć, jeżeli jest to oferta z napisaniem tekstu,
 • otrzymujesz wynagrodzenie, które jeśli tylko chcesz, to może stać się Twoim stałym źródłem przychodu,
 • zgromadzone środki możesz wypłacić kiedy tylko chcesz – po zawarciu jednej transakcji lub kilku.

Dlaczego warto być Wydawcą na eWydawcy.pl?

Nasi Wydawcy mogą ustalać własne stawki. Oznacza to, że to Ty decydujesz, ile zarobisz na danej publikacji oraz sam ustalasz własną politykę cenową. Dajemy Ci możliwość zarabiania na blogu lub portalu internetowym, którą możesz wykorzystać – pamiętaj jednak, aby być rozważnym i patrzeć realnie na wyniki. Nie możesz cenić się za nisko, bo wtedy zostaniesz nadmiernie wykorzystany i nie zarobisz odpowiednio dużo, ani za wysoko. Mierz swoje siły na zamiary! Oprócz kwestii finansowej gwarantujemy:

 • tworzenie artykułów na podstawie najnowsze wytyczne pod kątem optymalizacji SEO, jeśli wybrana oferta nie dotyczy artykułów tworzonych przez Wydawców,
 • możliwość zrezygnowania z publikacji treści, jeśli nie spełnia ona Twoich wymagań,
 • łatwiejszy i szybszy kontakt z Reklamodawcami, których nie musisz szukać na własną rękę, gdyż to oni Cię znajdą,
 • intuicyjną i prostą w obsłudze platformę z dostępem do przejrzystych statystyk pozwalających na bieżące monitorowanie działalności i nie tylko,
 • wsparcie redakcji, gdyż w każdej chwili możesz się z nami skontaktować, a my zrobimy wszystko, aby rozwiązać Twój problem lub odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie.

Dodatkowe dorabianie pozwala nie tylko zwiększyć miesięczne przychody, ale również daje większą niezależność finansową i elastyczność w zarządzaniu własnym budżetem. To także doskonała okazja do rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycia nowych umiejętności oraz poszerzenia swojej sieci kontaktów. Tak naprawdę istnieje wiele korzyści z zostania Wydawcom na naszej platformie eWydawcy.pl. Właśnie dlatego warto spróbować – w końcu to nic ni kosztuje, a możesz wiele zyskać!